O mnie

Nazywam się Aurelia Sypniewska stronami internetowymi zajmuję się zawodowo od 2009 roku. Od tamtego czasu bardzo dużo się zmieniło, w sposobie budowy stron internetowych. Pojawiło się wiele nowych technologii oraz zmieniły sposoby wykonywania stron.

Częściowo jestem samoukiem, chociaż ukończyłam studia informatyczne magisterskie na Politechnice Poznańskiej (specjalizacja Informatyka w Procesach Biznesowych) oraz inżynierskie w Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu (obecne Collegium Da Vinci).

W moim dorobku znajdują się strony wykonane dla firm o różnych profilach działalności jak i dla osób prywatnych. Niestety nie mogę na stronie zamieścić wszystkich wykonanych przeze mnie stron (ze względu na umowy z różnymi agencjami).

Strony buduję głównie z HTML, PHP, CSS i JS (głównie jQuery). Z użyciem CMS WordPress lub Joomla. Na bazie własnych projektów, gotowych szablonów lub przygotowanych przez Grafika (zależy od preferencji zleceniodawcy). Prowadzę również szkolenia z obsługi CMS i tworzę różnego typu tutoriale.

Portfolio Aurelia Sypniewska